Witajcie! Wiecie, że w statystykach naszej strony codziennie pojawia się kilka odwiedzin z Laponii? Jak myślicie, kto może czytać nasz blog z tak odległej krainy? Tak, tak, to Święty Mikołaj jest naszym wiernym fanem, a Pomorze Zachodnie jego ukochanym regionem.

Jak udało nam się ustalić, nawigowany przez świnoujską latarnię Mikołaj już pędzi do Waszych domostw, a jego sanie wyładowane są prezentami po same brzegi.  Zanim jednak  dotrze  musi, zatrzymać się na chwilkę w Międzyzdrojach, by odebrać z Hotelu Vestina Wellness & SPA vouchery, które wręczy osobie która zwycięży w naszej zabawie!

Jeśli chcielibyście zrelaksować się po świątecznym zgiełku w hotelowym SPA lub po prostu jesteście ciekawi jak zimą wygląda okolica, którą do tej pory znaliście tylko z letnich wakacji, zapraszamy do udziału w naszym Mikołajkowym Konkursie! Tym razem ocenimy wasze zdolności artystyczne 😉

Oto zadanie:

Nadaj jednemu ze zdjęć opublikowanych na blogu Aż Po Morze świąteczną aurę!

Technika jest dowolna, a więc wszystkie chwyty dozwolone! Kredki, pędzel, czy komputer nie ma różnicy, liczy się pomysłowość i kreatywność! Zróbcie co Waszej mocy by zadowolić Mikołaja! Na Wasze prace czekamy do 21 grudnia 2014 r.

Pliki z gotową pracą wrzucamy tak jak ostatnio – poprzez:

formularz zgłoszeniowy 

Może być to skan lub po prostu dobrej jakości zdjęcie wykonanej pracy.

A żeby formalności stało się zadość:

przesłanie pracy konkursowej oznacza pełną akceptację regulaminu Konkursu Mikołajkowego Aż Po Morze.