IMG_3782Marcin Mossakowski – dwudziestosześciolatek z Sopotu, który oddał się w całości swoim pasjom ? podróżowaniu i filmowaniu. Na co dzień zajmuje się profesjonalną produkcją filmów oraz podróżowaniem po dalszych i bliższych zakątkach świata. Zwiedził między innymi Indie, Nepal, Wietnam, Kambodżę i Laos. Po ukończeniu studiów postanowił wyjechać w samotną pięciomiesięczną podróż po Ameryce Łacińskiej. Wyprawę tę udokumentował na filmach
i tak powstał jego największy, choć nie pierwszy, projekt ? film ?Wanderland?.  ?Każdy podróżnik wie, że gdy raz się pojedzie gdzieś daleko na przygodę, ciężko się od tego oderwać. W głowie mam ogromną listę pomysłów na przyszłe wyprawy? ? mówi Marcin. Połączenie obu pasji dało początek jego blogowi podróżniczemu www.livealife.pl, który dostał nagrodę National Geographic Traveler za najlepszy blog podróżniczy roku 2013.
Matt2Matt Scott ? dwudziestoczterolatek z Hastings w Anglii. Jest podróżnikiem i pasjonatem nietypowych przygód. Podróżuje po świecie odkąd pamięta ? pierwsze podróże odbył jako mały chłopiec z rodzicami. W swojej karierze globtrotera odwiedził ponad 30 krajów, min. zasmakował w kuchni marokańskiej i odkrywał przepaść gwiazd w tajskiej dżungli. ?I?m a yes man, a regret-it-later man, a live-each-day-as-if-it?s-your-last man. And for me, travel is exactly this ? an adventure; a glimpse at the spectacular, the breath-taking, and the magnificent.? ? mówi Matt. W 2012 roku został wybrany przez British Council do wyjazdu do Malezji jako młody Ambasador Sportu przed Olimpiadą w Londynie. Niedawno ukończył z wyróżnieniem Royal Holloway University of London w kierunku Literatura porównawcza i kultura. Zawodowo jest związany z PR i dziennikarstwem. Ostatnim sukcesem była publikacja tekstu w The Sunday Times.