It’s time to say goodbye… Po przebudzeniu w przepięknej scenerii na Campingu Marina w Szczecinie udaliśmy się na krótki spacer po zielonym Szczecinie. Przy ognisku z kiełbaskami pożegnaliśmy się z zespołem AżPoMorze i Pomorzem Zachodnim. Miło było, ale się skończyło! 😉 Spaliśmy, jedliśmy i kiełbaski piekliśmy: Camping Marina http://www.campingmarina.pl/

CZYTAJ →

Kończąc naszą wyprawę po Pomorzu Zachodnim zawitaliśmy w Moryniu, gdzie przenieśliśmy się w czasie o 15 000 lat. Dzięki przejściu szeregu prób i szczeremu sercu udało nam się wyciągnąć miecz 😉 Zobaczyliśmy też mamuty oraz inne prehistoryczne zwierzęta, kamienie sprzed miliarda lat, które ze Skandynawii przyniósł lodowiec, oraz szalejących fanów motocrossa. Na filmie więcej 😉 […]

CZYTAJ →

Przed południem w pojechaliśmy zobaczyć długowłose krowy i stado wolno-biegających koni w okolicach Czarnocina. Wjechaliśmy na teren, gdzie istniało niebezpieczeństwo, że koń wskoczy na nasz samochód. Niestety tak się nie stało 😉 Popołudnie spędziliśmy w winnicy Turnaua, gdzie zasmakowaliśmy rewelacyjnych win tam produkowanych. Dzień był pełen wrażeń, zobaczcie zresztą na filmie 🙂 Spaliśmy: Frajda http://www.frajda.com.pl/ Wino próbowaliśmy: […]

CZYTAJ →

Dziś spędziliśmy bardzo miły dzień. Ani jednej chmurki na niebie, ciepło, a my w tym czasie graliśmy w golfa. Fantastyczna sprawa. I choć nie szło nam najlepiej to dużo się nauczyliśmy. Zapraszam na film! Graliśmy w golfa: Kamień Country Club http://www.golfkcc.pl/ Zatrzymaliśmy się: Frajda http://www.frajda.com.pl/ Nasi globtroterzy do ujęć w filmie użyli Przyssawki PRO-mounts Nano SuctionCup […]

CZYTAJ →

Jeszcze przed wschodem słońca nasz prom dobił znów do brzegów Świnoujścia, i od razu ruszyliśmy zwiedzać to miasto. Podziemne miasto, najwyższa latarnia morska na polskim wybrzeżu, fort, rejs pośród wysp, było pięknie. Widzieliśmy: Świnoujście www.swinoujscie.pl Fort Gerharda http://www.fort-gerharda.pl/ Podziemne Miasto na Wyspie Wolin http://podziemne-miasto.pl/ Latarnia Morska w Świnoujściu http://www.latarnia-morska.org/ Dzień zorganizowała Świnoujska Organizacja Turystyczna Biuro Aktywnej Turystyki Travel – […]

CZYTAJ →

W dniu dzisiejszym wyruszyliśmy promem Unity Line na wycieczkę rowerową po Szwecji. Dotarliśmy ze Świnoujścia do urokliwego miasteczka Ystad po czym rowerami wybraliśmy się zobaczyć szweckie wybrzeże. Więcej zobaczycie na filmie 🙂 Szwecję na rowerze odkrywaliśmy z Unity Line:  http://www.unityline.pl/oferta/wszystko/odkryj-szwecje-na-rowerze Rowery wypożyczył: Baltic Bike http://balticbike.pl/ Poniżej możecie przeczytać tłumaczenie tekstu Matta opisującego ten dzień. Aby przeczytać […]

CZYTAJ →

W Międzyzdrojach zaczęliśmy dzień na sportowo, biegając po plaży z wicemistrzem świata swojego czasu. Potem muzeum figur woskowych, muzeum miniatur, najwyższy dostępny klif w Polsce oraz przejażdżka motorówką! Spaliśmy: Hotel Amber Baltic**** http://www.vi-hotels.com/pl/amber-baltic/  Widzieliśmy: Międzyzdroje http://www.miedzyzdroje.pl/ Gabinet Figur Woskowych http://www.woskowe.pl/ Bałtycki Park Miniatur www.baltyckiparkminiatur.pl Marina Wapnica Międzyzdroje www.marina.wapnica.miedzyzdroje.pl Woliński Park Narodowy www.wolinpn.pl Marina Hotel www.marinahotel.az.pl Jedliśmy: Hotel Trofana www.hotel-trofana.pl Poniżej możecie przeczytać tłumaczenie […]

CZYTAJ →